פורסם by & קטגוריה אופנה, איפור ובישום, ביגוד, טיפוח, קוסמטיקה.

48 מעצבי אופנה ישראלים, ביניהם דורין פרנקפורט, אלמביקה, רונן חן, גדעון אוברזון, מיכל נגרין, משכית, לילך אלגרבלי, ששון קדם ועוד, תרמו את אחת השמלות שלהם לתצוגת האופנה שהתקיימה ביום שלישי השבוע, ביוזמת רשת המשביר לצרכן, ולמכירה פומבית בעקבותיה. הכנסות המכירה יועברו לעמותת "רוח נשית", המסייעת לנפגעות אלימות להגיע לעצמאות כלכלית. נשיאת העמותה, השחקנית יעל אבקסיס, הפרזנטורית של הרשת, מיכל אנסקי, ידועניות רבות ובהן פנינה רוזנבלום, נכחו במקום וסבבו בין המוזמנים. מחותן ראשי, לצד אנשי הרשת, היה ראש העיר רון חולדאי שתרם את מתחם התחנה ואת פארק צ'רלס קלור.

מיכל אנסקי כוכבת אירוע פריטי וומן 2015 של המשביר לצרכן. צילום רון קדמי

מיכל אנסקי כוכבת אירוע פריטי וומן 2015 של המשביר לצרכן. צילום רון קדמי

והיו כרגיל צלמים, צוותי טלוויזיה ומלצריות עם מזון אצבעות אופנתי של המבורגרים זעירים, סלטים בכוסיות פלסטיק, פטריות ופיסות דג מטוגנות. מגשי המזון זכו להתקהלות רבתי לא פחות מאשר הידוענים שהתבקשו עשרות פעמים לצילומי סלפי, שהרי עם ישראל אוהב לאכול, אפילו בימים של חמסין.

תצוגת האופנה שהתקיימה בפארק צ'רלס קלור על שטיח אדום באורך 700 מטרים

תצוגת האופנה שהתקיימה בפארק צ'רלס קלור על שטיח אדום באורך 700 מטרים

 

האירוע המכונה Pretty Woman  מתקיים זו השנה הרביעית, ונפתח בפארק עם 45 דוגמניות שצעדו על מסלול באורך 700 מטרים, הארוך ביותר עד כה בתולדות תצוגות האופנה בארץ. המסלול נמתח בצמוד לגלי הים וכרבולות הקצף הלבנות הוסיפו יופי לבגדים, כמו גם זרקורי ענק ששלחו אלומות אור שנראו מיפו העתיקה ועד רידינג. הופעה של מוסיקה חיה, וכבישים סמוכים לפארק שנסגרו כדי לסייע לשינוע מאות הבאים באוטובוסים ממתחם התחנה לפארק, העצימו את התחושה שהמארגנים עשו מאמץ מרשים לארגן חוויה מיוחדת.

אחד מדגמי תצוגת המשביר לצרכן שנתרם למכירה הפומבית עבור "רוח נשית"

אחד מדגמי תצוגת המשביר לצרכן שנתרם למכירה הפומבית עבור "רוח נשית"

 

במהלך הימים הקרובים, ועד שבת בערב, ה-30 במאי, יוכלו הבאים למתחם התחנה להתרשם ולרכוש בדוכני אופנה וקוסמטיקה, לצפות בהופעות ספורט, להשתתף בסדנאות מסוג יוגה, פילאטיס וזומבה, לקבל ייעוץ סטיילינג אישי, להאזין להרצאות בנושאי תזונה ואפילו לקבל עצות בתחום הפיננסי. ובחינם.

אחת האטרקציות המרכזיות הוא ביתן מייק אובר אישי שבו אנשי מקצוע יאפרו וילבישו את הבאות, כולל צילום שער מגזין (מותנת בקניה של 199 שקלים לפחות.)

עליונית מתוך התצוגה שהציגה את קולקציית הקיץ של המשביר לצרכן לפני כמה שבועות

עליונית מתוך התצוגה שהשיקה את קולקציית הקיץ של המשביר לצרכן לפני כמה שבועות

 

בסניפי הרשת עצמה, ניתן למצוא חנויות פופ אפ של מותגים בלעדיים כמו בגדים של ספרינגפילד, טרוקו ופונט רומא, תיקים של מייקל קורס, גס, ריפליי, ניין ווסט, סטיב מאדן, מזוודות של ג'יפ, והלבשה תחתונה של פומה.

 

 

 

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.