פורסם by & קטגוריה אביזרים ותכשיטים, אופנה, ביגוד, כלי בית, עיצוב, ריהוט.

סקירה מהירה של חנויות הבגדים והאביזרים בשבוע האחרון לא הבליטה לעיני את הצבע הכחול, שחברת פנטון הבינלאומית, חזאית הצבעים השולטים באופנה, ניבאה שהוא הוא הטרנד המרכזי של חורף 2020, ובכל זאת, למי שאוהבת להתייצב בחזית כל חידוש, לפני חברותיה ומכרותיה, מצאתי כמות די נכבדה של פריטים. אגב, אפשר להוכיח מודעות לכחול שבאופנה, לא דווקא דרך בגדים או אביזרים, אלא גם בריהוט או כלי אוכל.

עגילי סברובסקי ברשת פלאנט. צילום איימי טל

נתחיל בתכשיטים. למותג הקריסטלים סברובסקי ברשת חנויות פלאנט, יש עגילים עגולים צמודים לתנוך האוזן, בכחול קלאסי מהמם, שמי שעונדת אותם תמשוך מבטים. פשוט אי אפשר לנתק מהם את העיניים.

ס'וול. צילום איימי טל

עוד בפלאנט, מותג הבקבוקים המעוצבים S'well משווק אותם בכחול הטרנדי שהשתלט על עולם האופנה. הבקבוקים האלה שומרים על חום במשך 12 שעות, ועל קור במשך יממה, כשהפקק ולוגו המותג, שמוטבע עליהם הם בצבע כסוף.

תומיק. צילום בועז לביא

את הכחול ניתן למצוא גם בריהוט. למשל ספת הקטיפה בכחול עמוק בחנות הרהיטים תומיק במושב עין ורד. באותה חנות יש גם ספה מרופדת בצבע השני שעדיין נחשב לטרנדי מאוד: ורוד מעושן. ואלה שספה כחולה נראית להם נועזת מדי משום מה, יכולים לרמז על מודעותם האופנתית באמצעות כריות כחולות כמו אלה שמציעה רשת איי דיזיין. ומה דעתכם על מזנון הנראה כמו ארגזים כחולים מונחים זה על זה, אפילו עם מספרים ואותיות בלבן, כמו במכולות שינוע? הרהיט הזה נראה ברשת ביתילי.

ביתילי

ג'ינסים כמובן הם כחול נצחי, ומותג הלייף-סטייל הבינלאומי NAUTICA השיק קולקציה חדשה בהשראת שנות ה-90 בשם "נאוטיקה ג'ינס קומפני". בין הפריטים הבולטים – סריגים, חולצות פולו וחולצות וטי בכחול ג'ינס.

נאוטיקה. צילום טל טרי

בחנות דניאל בגס בקניון דיזנגוף בתל אביב, ראיתי תיקים בסגנון סל ובסגנון ילקוט, בכחול יפיפה. ברשת O&H יש מבחר של כלי הגשה עם הדפסים ואיורים כחולים, המבליטים להפליא את הפירות והפיצוחים המונחים עליהם, חלקם מעוטרים בציורי עלים ופירות, או אלמנטים גרפיים.

דניאל בגס בדיזנגוף סנטר. צילום שי סבג
דייסו יפן בקניוני ישראל

כך גם ברשת חנויות הלואו קוסט דייסון יפן, בקניונים, כלי הגשה בכחול עמוק מרהיב.

ארקוסטיל קיטצ'ן

קערת הגשה בסגנון אוריינטלי, יפה להפליא, יש למותג ארקוסטיל קיטצ'ן.

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.