פורסם by & קטגוריה ילדים.

תיקי הגן גרסת שנת הלימודים תשע"ז נראים כמו בובת מיניונים או ג'ירפה, טרולי או בוב ספוג. וברשת H&O הם מקדמים את סיפורי הילדים הקלאסיים, איה פלוטו, הבית של יעל, האריה האהב תות, מעשה בחמישה בלונים ותירס חם.

H&O

H&O

איורי דמויות מופיעים לא רק על התיקים הכוללים תא גדול לבגדי החלפה, תא קדמי קטן לכריך וכיסי צד עם רשת לבקבוקי שתיה, אלא גם על בקבוקי השתייה עצמם. התיקים עולים כ-50 שקלים והבקבוקים כ-15.

H&O

H&O

יתרון נוסף לתיקים האלה בכך שהם מיועדים לבנים ולבנות גם יחד, בלי הפרדת מינים. לעומת זאת בתיקי הגן המאוירים האחרים יש חלוקה ברורה בין הדפסי אלזה ואנה, נסיכות וכו' לבנות, ספיידרמן וסופרמן ודומיהם לבנות.

GAP

GAP

מי שמוכן להשקיע בתיק גן הנראה כמו ראש של בעל חיים עם אוזניים ורודות 140 שקלים, יכול למצוא אחד כזה ברשת גאפ. ומי שחשוב לו שגם בגיל הגן הילדים לא יכבידו על השכמות או על הגב ויובילו את הכריכים, בגדי ההחלפה והבובה האהובה בטרולי (תיק עם גלגלים), ימצאו גם הם את מבוקשם במותגים אחדים. למשל התיקים של חברת YNC (ינ כהן) המשווקת תיקים עם איורים של הנסיכות אנה ואלזה, סופיה, המיניונים, ספיידרמן, קפטן אמריקה, מיקי ומיני מאוס, מכוניות ונסיכות. הם עשויים בד קטיפתי, גלגלי הטרולי מובנים בתוכם, ויש בהם 2 או 3 תאים. הטרולי עולי הכ-60 שקלים, תיק קטיפה כ-30.

י.נ. כהן

YNC (ינ כהן). טרולי גם גן

המותג "מקופלת" במושב ניר צבי מציע תיק גן תרמי מבודד קור וחום המכיל כיס רשת פנימי ורצועת סקוץ'. ההדפסים עליו: כריש, קאפקייק, ינשוף, כלבים, פרפרים, קוף, תמנון ואווירון. מחירו עד סוף אוגוסט: 59 שקלים. מחירו הרגיל: 89 שקלים.

מקופלת

מקופלת

למקופלת יש גם תיקי גן מקנבס כביס ועמיד במים, המתאים בין היתר לצהרון ולחוגים, עשוי מחומרי נטולי עופרת ואיורים בצבעים לא רעילים בכ-90 שקלים עד סוף אוגוסט ותיקים הנראים כמו בעלי חיים, הנסגרים בשרוך ועליו סגירת מגנט תיק-תק הנראה כמו ראש תנין בכ-80 שקלים עד סוף אוגוסט. משקיענים יכולים לרכוש ליורש העצר תיק גן מאויר עם ידית אחיזה וכתפיות מרופדות ב-130 שקלים.

סקופ. צילום עמירן בן ישי

סקופ. צילום עמירן בן ישי

המיניונים, ספיידרמן, אלזה ובוב הבנאי מככבים על תיקי הגן של רשת SCOOP המצוידים ברצועות גב עבות, בכ-50 שקלים. וברשת שילב, עיצובים בלעדיים לגילאי 2-5 במחיר השקה של כ-40 שקלים.

יולו בשיתוף מודן. צילום דינג

יולו בשיתוף מודן. צילום דינג

ולבסוף, חלוקת צבעים ברורה של ורוד לבנות וכחול לבנים, יש בתיקי הגן של המותג יולו בשיתוף עם מודן, העולים 79 שקלים.

מודן. בוב ספוג עדיין כאן

מודן. בוב ספוג עדיין כאן

 

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.