פורסם by & קטגוריה אופנה, ביגוד.

 

למרות שכיכר המדינה בתל-אביב פחות נוצצת נכון להיום, מאשר בשנים עברו, וגם נסגרו בה כמה חנויות של מעצבי על, בשבוע שעבר נערכה בה השקה של יהלום חדש בכתר הכיכר שזהבה הועם: חנות חדשה של המעצב הישראלי הנחשב יובל רביד. אחרי עשרים שנה בהן הציג את הקולקציות היחידאיות שלו בכתובות ואתרים שונים, הוא חזר למקום שלדבריו מגיעות אליו קליינטיות שיכולות לעמוד ברמת המחירים והגימורים שלו. אחת המפורסמות שבהן היא הזמרת ריטה, שרכשה אצלו להופעת במה שמלת משי פרחוני קצרה ועזת צבעים שמחירה בחנות 6900 שקלים.

 ריטה לובשת יובל רביד

ריטה לובשת יובל רביד

רביד אוהב משי בצבעים עזים של אבני חן, רשתות רקומות בנצנצים ותחרות זהב, מהן הוא גוזר שמלות מקסי חושפות טפחיים (הן דורשות מינימום קילוגרמים על הגזרה ומקסימום שקלים בחשבון הבנק), ובעיקר הן דורשות יכולת לזהות ולהעריך תפירה עילית. צריך פשוט להתבונן בשמלות האלה מצדן הפנימי, כדי להבין איך נראה בגד המצדיק השקעה של אלפי שקלים. התפרים מדויקים עד מאית המילימטר. ההשחלה היא ידנית, של נצנץ אחרי נצנץ. מישהו שם מסוגל לעמל נמלים שלעולם לא תראו בבגדים הנקנים ברשתות או בסתם בוטיק.

רשת רקומה ביד.12500 שקלים. צילום דביר כחלון

רשת רקומה ביד.12500 שקלים. צילום דביר כחלון

ומה באשר לטרנדיות של הקולקציה? רביד מצהיר שהוא לא מאמין ולא מתחשב בטרנדים: "אני פועל מתוך עצמי, מתוך תשוקה לבדים, לצבעים, לטעמים, לריחות, לטבע. מעצב בגדים באופן אינסטינקטיבי ואינטואטיבי במה שלדעתי הוא כתב יד אומנותי ייחודי לי, ולא מתפשר על איכות או על קווים נקיים ואלגנטיים".

 חצאית 11500 טופ .3800 צילום דביר כחלון

חצאית 11500 טופ .3800 צילום דביר כחלון

את הבדים שכולם תוצרת איטליה (המזרח הרחוק הס מלהזכיר), הוא בוחר אישית מתוך התאהבות במראה, במרקם, אפילו בריח, אומר רביד, ומדובר כאמור במשי טבעי אבל גם בגיפיור, קרפ, תחרה ורשת.

עליונית 3800 שמלה 13000 צילום דביר כחלון

עליונית 3800 שמלה 13000 צילום דביר כחלון

את קולקציית האביב החדשה מחלק רביד לשלושה: א. מלתחה לנשות עסקים, עם חולצות משי, מכנסי עור, שמלות קלילות. ב. שמלות ערב שופעות בד, צמודות לגוף, מתוכשטות או "נקיות" מכל תוספות, כאשר הגזירה והבד החלק אומרים את דברם. ג. הוט קוטור. כלומר תפירה עילית. בגדים שסוחטים קריאות "וואו" מהשנייה הראשונה והם מבחינת המעצב פאר היצירה שלו.

 שמלת רשת ותחרת זהב 9500 שקלים

שמלת רשת ותחרת זהב 9500 שקלים

מחירים כבר רמזתי, הם לא למי שמתקשה לגמור את החודש: החל מ-4900 שקלים לשמלות ערב ארוכות, החל מ-2200 שקלים לשמלות קצרות, החל מ-3200 שקלים לחצאיות. החל צ-1800 שקלים לחולצות משי.

במה מדובר אפשר להתרשם מהצילומים המצורפים וגם בקישור: https://www.facebook.com/Yuval-Ravid-Fashion-Art-Design-huck

 צילום דביר כחלון

צילום דביר כחלון

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.