פורסם by & קטגוריה אביזרים ותכשיטים, אופנה.

 

תכשיטים דיאמונד פייר ההשקה

עד אחרי תשעה באב לא נהוג להעמיד חופות בעם ישראל, אבל זו אחת התקופות האינטנסיביות ביותר של ההכנות לחתונה. מתום הצום על חורבן הבית ועד פרוץ חגי תשרי, נישאים מאות אם לא אלפי זוגות, וחנויות התכשיטים מתמלאות חתנים והורים הבאים לרכוש טבעות אירוסין וקידושין, בנוסף לתכשיטי כלה.

רגע מתוך השקת המותג DIAMOND FIRE במוזיאון לאמנות רמת גן

רגע מתוך השקת המותג DIAMONFIRE במוזיאון לאמנות רמת גן. למעלה: תצוגת תכשיטי אודרי באירוע ההשקה

מותג התכשיטים הבינלאומי Diamonfire שהגיע בימים אלה לישראל באמצעות קבוצת סיטי טיים, וזכה להשקת מפוארת במיוחד השבוע במוזיאון רמת גן לאמנות, קלע למועד מתאים בלוח השנה העברי. גם הפרזנטורית שלו היא בחירה מוצלחת, אילנית לוי, לשעבר מלכת יופי ודוגמנית שהתפרסמה כאשתו הראשונה ואם ילדיו של אייל גולן, והיום מנחה מצליחה של תכניות טלוויזיה בערוץ 20.

הפרזנטורית אילנית לוי, מדגימה כמה מתכשיטי DIAMOND FIRE

הפרזנטורית אילנית לוי, מדגימה כמה מתכשיטי DIAMONFIRE

שתי תכונות נוספות מבטיחות את ההצלחה של המותג החדש: א. מחירים נוחים. ב. קולקציות הנושאות שמות של כוכבות אייקוניות שכבר האזכור שלהן יכול לפתוח לבבות וכיסים: הנסיכה דיאנה, מרילין מונרו, אודרי הפבורן וסופיה לורן.

 טבעתת אודרי 520 ש"ח.

טבעת אודרי 520 ש"ח.

מבט מקרוב על תכשיטי DIAMONFIRE שניתן יהיה למצוא בעמדות מכירה הנושאות את הלוגוDF בשישה קניונים (מלחה ירושלים, גרנד קניון חיפה, הזהב ראשל"צ, איילון רמת גן, הקריון קריית בריאליק, ועזריאלי ברחובות ואילת), מלמד על רמת צורפות גבוהה וגם על סוד המחיר הנגיש המתחיל ב-200 שקלים.

טבעת סופיה. 545 ש"ח

טבעת סופיה. 545 ש"ח

חומרי הגלם הם כסף ואבני זרקוניום. אבל הזרקונים שקופים ונוצצים באיכות גבוהה כמעט כמו יהלומים. והכסף מצופה בשכבות המונעות השחרה.

טבעת דיאנה. 635 ש"ח

טבעת דיאנה. 635 ש"ח

התכשיטים ישווקו בעמדות מכירה בקניונים מובילים בארץ. שתי הראשונות עם הלוגו DF נפתחו בגרנד קניון באר שבע, ובקניון איילון רמת גן. במהלך החודשיים הקרובים בתוכנית לפתוח עוד סניפים בקניון הזהב ראשון לציון, בגרנד קניון חיפה, קניון מלחה ירושלים, הקריון בקריית ביאליק, רחובות/עזריאלי ואילת.

 טבעת מרילין. 335 שקלים

טבעת מרילין. 335 שקלים

מיה מילצקי, סמנכ"לית השיווק של קבוצת סיטי טיים אומרת שהודות למותג החדש כל אישה, בלי קשר ליכולת לתקציב התכשיטים העומד לרשותה, תוכל להוסיף לעצמה "ניצוץ וסטייל".

תצגת תכשיטי סופיה באירוע ההשקה

תצגת תכשיטי סופיה באירוע ההשקה

בסדרת תכשיטי אודרי הפבורן, צמידים, תליונים, עגילים וטבעות עם פנינים משולבים בזרקונים. בקולקציית דיאנה אבני הזירקוניה כחולים כספיר, אדומים וצהובים. בקולקציית מרילין יש טבעות קוקטייל בחיתוך מיוחד משובצות זרקונים, ובקולקציית סופיה בולטים עגילים תלויים מרשימים. בכל הסדרות יש תליונים, עגילים וצמידים.

 

תכשיט של המותג והרשת תומס סאבו. במחיר מבצע של 290 שקלים כולל חריטה

תכשיט של המותג והרשת תומס סאבו. במחיר מבצע של 290 שקלים כולל חריטה

מותג תכשיטי כסף נוסף היוצא במהלך מיוחד לקראת עונת החתונות וט"ו באב, הוא תומס סאבו, עם קולקציה של צמידי כסף וטבעות שניתן להזמין עבורם חריטה אישית עם ביטויי אהבה וקשר זוגי. בדרך כלל באנגלית. צמיד עם חריטה שעולה 490 שקלים יימכר לכבוד ט"ו באב עד סוף אוגוסט ב-290 שקלים. טבעת עם חריטה – 349 שקלים. חנויות תומס סאבו ממוקמות בקניונים. פרטים נוספים באתר: www.impress-stores.co.il

 

 

 

 

 

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.