פורסם by & קטגוריה איפור ובישום, בריאות, קוסמטיקה, תוספי בריאות.

על הקשר בין תזונה לבריאות כולם כבר יודעים, אבל כשמדובר במראה החיצוני שלנו, לא כולם הפנימו עדיין שיש קשר גומלין דומה. משקיעים כל כך הרבה בקרמים, קילופים, בוטוקס, גלי רדיו, לייזר ומה לא, אבל פחות בתוספים שעובדים על היופי מבפנים כלפי חוץ. דוגמה: חלבונים – המפתח לקולגן שהוא האחראי לנעוריו ויופיו של עור הפנים.

מי שנענתה לאתגר הזה היא חברת נייצ׳רספרו שבעקבות מחקרים מדעיים, מציעה סדרה של תוספי מזון שזכו לאישור משרד הבריאות, ומכילים בין היתר קולגן שתורם ישירות למראה הצעיר. את הסדרה פיתחה חברת ניפי אינק היפנית, שמה "פרפקט ביוטי", וניתן לרכוש אותה ברשתות הפארם, הטבע ובתי מרקחת נבחרים.

מדובר באבקה לבנה מסיסה במים, ללא טעם או ריח, המכילה 7 מרכיבים, עם בולטות לחלבון (שרובנו לא סופגים מספיק ממנו במזון), שניתן להוסיף למשקאות ומאכלים, ובתוך חודשיים, מבטיחים המפתחים שלה, רואים שיפור משמעותי במרקם ומראה עור. בארץ היא נמכרת במארז של 30 שקיות, בכ-400 שקלים. לדברי מי שהתנסו במוצר, האבקה הזו גם מעצימה את התוצאות של טיפולי יופי חיצוניים. פרטים נוספים אפשר להשיג בטלפון: 1-800-07-11-33

אוסיף שתי הערות: א. ניסיתי בעצמי, והאבקה אכן נטולת צבע, וריח (ראו בתמונת הכוס בצילומים המצורפים), ומשתלבת היטב בכל משקה או מזון. ב. לנוטלות תרופות מרשם כדאי בכל זאת להתייעץ עם הרופא שלהן.

כשהעור הופך לצעיר וקורן יותר, גם האיפור נראה עליו טבעי וטוב. אמצעי קל ליישום בתחום הזה הן שפופרות צבע שאפשר למרוח לא רק בעזרת מברשת אלא גם בקצות האצבעות. סדרה חדשה ומעולה של צבעים רכים כאלה בשם  HALOיש לחברת סמאשבוק בשם Halo Sheer to Stay Color Tint Collection

מדובר ב-6 גוונים, המכילים לצד חומרי הצבע גם שמני הזנה (חמניות, חוחובה ועוד), שאפשר למרוח גם על השפתיים וגם כסומק לחיים. ולא חייבים להיות מומחיות איפור כדי לקבל תוצאות ממש טובות. עד סוף אפריל מחיר ההשקה הוא 127 שקלים, בחנויות ובאתר של סמאשבוקס, וברשתות אפריל, סופרפארם ומשביר. ולאחר מכן המחיר הוא 149 שקלים.

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.