פורסם by & קטגוריה אביזרים ותכשיטים, אופנה, ביגוד, הנעלה, עיצוב.

אופנת הנוצצים לא נעלמת מאולמות השמחה ומהמסיבות כמעט לעולם. וגם בחורף 2021-2022 הטרנד מחזיק מעמד. לחברות שביקשו ממני המלצה על מותגים שיעזרו להן לבלוט ולנצנץ באירועים עכשוויים, אספתי את הקולקציה הנראית כאן.

גולברי. כ-500 שקלים
צילום ניר יפה

ראשונה, חברת גולברי, שבסניפים שלה אפשר למצוא חולצות ושמלות מבדי לורקס, שמלות עם פייטים ותיקי ערב בגווני לורקס, כסף וזהב. בחרתי להראות מהקולקציה את שמלת הפייטים השחורה בכ-500 שקלים (צילום ניר יפה), השמלה הכסופה קצרת השרוולים בכ-360 שקלים (צילום יניב אדרי) והחולצה ארוכת השרוולים עם פסי אורך נוצצים בכ-230 שקלים (צילום חיים כהן).

גולברי. כ-230 שקלים
צילום חיים כהן

גם ברשת נעלי סקופ יש תיקי ערב נוצצים, שניים מאלה בסגנון מעטפה עם אבזמים מרובעים, נראים כאן. וגם נעל העקב הכסופה על עקב דקיק וגבוה, בכ-100 שקלים (צילום עמירם בן ישי), היא מרשת סקופ.

סקופ. כ-100 שקלים
צילום עמירם בן ישי
סקופ. צילום בר שניר

למי שלא נועלת עקבים, ועדיין רוצה לערב נעל כסופה ונוצצת, יתאים הדגם של נעל המוקסין הכסופה במותג  CAPRICE מרשת הלב הכחול. 405 שקלים. ברשת הזו יש נעליים בגווני כסף וזהב בסגנונות שונים, בטווח מחירים של 199-405 שקלים.

CAPRICE הלב הכחול 405 שקלים

תכשיטים הם תמיד דרך בטוחה ומהירה לנצנץ באירועים חגיגיים.

פנדורה. 379 שקלים

זוג העגילים הארוכים שייכים לקולקציות של רשת פנדורה שעד ה-1 בינואר 2022 מקיימת בסניפיה וגם בסניפי רשת JACKIE-O מקיימת מבצע של תכשיט שלישי במתנה.

ג'קסון. 2450 שקלים

וזוג עגילי היהלומים המרובעים הם מהקולקציה של רשת ג'קסון ועולים 2450 שקלים.

SACARA צילום אלכס ליפקין

אפשר כמובן לנצוץ גם בתכשיטים משובצים בזרקונים וקריסטלים, אם התקציב לא מרשה יהלומים, ותכשיטים חדשים כאלה יש עכשיו ברשת הקוסמטיקה SACARA שניכנסה באחרונה לנישה הזו עם צמידי טניס משובצים בזרקונים, תכשיטי חוליות, המלצה על ענידת שרשראות וצמידים בשכבות, בטווחי מחירים של כ-30 עד כ-50 שקלים (ראו בצילום הדוגמנית המציגה שרשראות רבות. צילום אלכס ליפקין).

קלינקס. ULTRA SOFT
צילום נעמי גולן

והפתעה חביבה במיוחד יש למותג הטישו הבינלאומי קלינקס מבית קימברלי קלארק: מגובני טישו רגים במיוחד, באיכות גבוהה, ארוזים בקופסאות שיש עליהן עיגולים נוצצים בצבעי זהב וכסף!

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.