פורסם by & קטגוריה אופנה, הנעלה, עיצוב.

אחת הטעויות השכיחות ביחס לנעליים בכלל, ונעלי ספורט בפרט, היא שלא מוותרים עליהן כאשר פג תוקפן, כלומר כאשר הסוליה נשחקת, בגלל נוסטלגיה, עצלות, המחיר היקר של החדשות, נוחות, או כל סיבה אחרת. וזו טעות כי בנעליים בכלל ונעלי ספורט במיוחד, סוליה שחוקה עלולה לפגוע בבריאות שרירי הרגליים.

סקצ'רס. כ-300 ש"ח

הזכרתי לעצמי את הכלל הזה ויצאתי לבדוק מה חדש בתחום. הופתעתי מהיצירתיות של מעצבי הנעליים שמצליחים שוב לחדש בכל עונה. למשל ברשת סקצ'רס,  בנעלי הספורט  GOWALK6 יש רפידה מרופדת ורכה שמקנה הרגשה של דריכה על מזרן יוגה. גם הסוליה המוקצפת תורמת למה שמכנים שם טכנולוגיית פילארים.

סקצ'רס. כ-350 ש"ח

עוד חידוש בסקצ'רס מבית MGS הוא שיתוף הפעולה עם אמן גרפיטי מפורסם, ג'יימס גולדקראון, שאייר את נעלי הספורט באיורים של לבבות, ומוטיבים צבעוניים נוספים המקנים לנעלי הספורט האלה מגע של סגנון ייחודי. הן מצוידות גם בכרית אוויר גלויה בסוליה המספקת גובה, נוחות ויציבות. המידות שלהן 36 ל-41, והמחיר כ-350 שקלים.

את נעלי סקצ'רס ניתן למצוא בנוסף לחנויות גם באתר .skechers.co.il

גלי

קולקציית הסניקרס החדשה לנשים של רשת גלי, כוללת אימום רחב בהשפעת עולם הספורט. לצד גוונים צפויים כמו אפור, לבן, וכחול צי, יש גם נעליים ורודות ובצע שמפניה. שילובים כמו נעליים שחורות עם סוליה לבנה או נעליים ורודות עם סוליה ורודה. או קישוטים מטאליים בצבע זהב. סוליות נעלי הספורט האלה הם מחומר אווה מוקצף קל משקל ולא נשחק, והמחיר כ-240 שקלים. בנעלי הספורט לפעוטים של גלי, אימום המדמה כף רגל וסוליה מחורצת המאפשרת קיפול נוח באזור האצבעות, ומחירם כ-190 שקלים.

האש פאפיס. כ-250 ש"ח. צילום גל ביטון

במותג נעלי הנוחות האמריקאי האש פאפיס ראיתי נעלי ספורט בטכנולוגיה שפותחה ע"י החברה המדמה את מבנה כף הרגל עם בולם זעזועים בכל מקום שבו מפעילים לחץ  בהליכה וגורמים לזעזוע בברכיים ובגב. בלטו במיוחד נעליים עם גפה ורודה הנראית כמו סריג וסוליה ורודה מפוסלת. מחיר הנעליים במותג הזה נע בין כ-250 לכ-380 שקלים.

Ecco באורוג'יניליס

את הקולקציות היותר יקרות ראיתי ברשת Original's ובהן מותג המיובא מדנמרק בשם Ecco במידות 36-47 במחיר כ-600 עד כ-1200 שקלים, ונעליים במותג האמריקאי

COLE HAAN  באותו טווח מחירים ומידות.

COLE HAAN באוריג'ינלס. כ-650 ש"ח

בצילומים: נעל ורודה בהירה של האש פאפיס עם סוליה ורודה כהה, עבה רק בנקודות הלחץ של כף הרגל. צילום גל ביטון. כ-250 .

נעל ורודה של סקצ'רס עם סוליה לבנה, כ-300 שקלים ונעל לבנה של סקצ'רס עם איורים צבעוניים, כ-350 שקלים.

נעל לבנה גבוהה ללא שרוכים של ECCO ברשת אוריג'ינלס.

זוג נעליים עם גפה כהה, שרוכים לבנים וסוליה לבנה של COLE HAAN ברשת אוריג'ינלס, כ-650 שקלים.

ד"ר מרטינס

זוג נעליים גבוהות לבנות עם סוליית פלטפורמה שחורה ותוספות שחורות בצדדים של ד"ר מרטינס.

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.