פורסם by & קטגוריה הצגות וסרטים, פנאי.

 

שלג בקושי ראה מישהו בארצנו השחונה, בחורף המאכזב הנוכחי. קרח רואים רק בקוביות שמוסיפים לכוסות קולה או משקאות חריפים. ולהחליק על קרח אפשר רק באולמות כמו היכל הקרח בחולון. כך שדי ברורה המשיכה הגדולה של הישראלים למופעים של בלט על הקרח. מעניין שדווקא חולון, עיר ששמה מתקשר עם חולות ומדבר, הופכת בהדרגה לבירת הקרח של גוש דן.

מופע פורימי עם מסכות פינגווין בהיכל הקרח ICE PEAK חולון

מופע פורימי עם מסכות פינגווין בהיכל הקרח ICE PEAK חולון

בפורים המתקרב, ולמשך ארבעה ימים (23-26 במרץ), יתקיימו במתחם ההחלקה של העיר, היכל הקרח Ice Peaks, מופעים של דמויות בתחפושת, מפגשים עם כוכב הריאליטי "הישרדות" עומרי כוכבי, וחלוקת מסכת פינגווין לכל מחליק, כולל 10 דקות החלקה במתנה – ואילו  ביום חמישי 10 במרץ, יעלה בהיכל הספורט "טוטו חולון" מופע חד פעמי מדהים בשם "קרח הזהב" בהשתתפות למעלה מ-40 אמנים כולל זמרי אופרה ורקדני בלט.

מופע "קרח הזהב" בהיכל ספורט טוטו ספורט בחולון ב-10 במרץ

אלופת עולם בהחלקה על קרח אירינה סלוצקיה במופע "קרח הזהב" בחולון

בהיכל הספורט החדש של חולון המצויד ב-5500 מקומות ישיבה, תוצב במת קרח עם אביזרי תאורה וקול, ועליה יחליקו בין היתר המחליק האמנותי יבגני פלושנקו (3 פעמים אלוף העולם ו-7 פעמים אלוף אירופה), המחליקה האמנותית אירינה סלוצקיה (פעמיים אלופת העולם ו-7 פעמים אלופת אירופה), וגם המחליק הישראלי אלכסיי ביצנקו (סגן אלוף אירופה בהחלקה אמנותית על הקרח מפברואר 2016), וישראלי נוסף, דניאל סמוחין, מקום שישי בעולם בקטגוריית הנוער.

המחליק הבינלאומי פלושנקו במופע "קרח הזהב" בחולון

אלוף עולם בהחלקה על קרח חבגני פלושנקו במופע "קרח הזהב" בחולון

את המופע מלווים כנרים, זמרים (למשל מישה קירקילן, מקום שני ב"כוכב נולד"), וסולני אופרה מרוסיה ואיטליה. בקיצור, חגיגה. לפרטים נוספים: 077-2008485

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.