פורסם by & קטגוריה חידושים ופטנטים לבית, כלי בית, עיצוב.

מתקן לתיונים. גאדג'טשופ

תה הפך כבר מזמן ממשקה של דודות וסבתות או ימי מחלה, לטרנד צעיר, בועט ועכשווי, בשלל צבעים וטעמים. הוא יכול להיות ירוק או שחור, אנגלי או הודי, יפני או סיני, עם נענע או עם לואיזה, אדמדם עם פירות יער, חום עם קינמון וזהוב עם דבש ולימון. בתרבויות אחרות, שתיית תה היא טקס שלם מזה מאות שנים עם כלים מיוחדים וכללים ספציפיים, כמו בבריטניה ויפן.

ספל פלוס מיקום לעוגיה. גאדג'טשופ

בישראל לא מדובר בסרוויסים מחרסינה עדינה אלא דווקא בתרמוסים או במאגים תרמיים ששומרים על חום המשקה שעות רבות, כמו המאגים שניתן למצוא במותג איזוסטיל, ולרכוש בצבע טורקיז או שחור בחנויות מובחרות ובאתר היבואן www.t-and-i/Isosteel . הם עשויים מטיטניום, בלתי שבירים, בעלי דופן כפולה עם בידוד מוקצף בין שתי השכבות, ומכסה שקוף. שומרים על טמפרטורת המשקה עד עשר שעות. 115 שקלים האחד.

איזוסטיל. מאג תרמי

תה חם יכול להפוך גם למשקה נוער, לא רק לאופנת היפסטרים יודעי עניין, בזכות הכלים המשעשעים ב-10 עד 85 שקלים, שניתן למצוא בחנות גאדג'טשופ בתל אביב. יש שם ספל מצחיק במיוחד דמוי פנים עם פתח לעוגייה במיקום של הפה, ספלים שצבעם משתנה כאשר מוזגים לתוכם מים חמים, פקעות שפורחות כאשר מכניסים אותן לקנקן תה, קנקנים עם פילטר שמווסת את עוצמת חליטת התה בהתאם לטעם האישי, מתקן הנראה כמו בית עם גג אדום לשמירת התיונים, ועוד.

כוסות תה מבקבוק. גאדג'טשופ

ילדים, בעצם גם מבוגרים, ישמחו למתנה שכזו. ניתן להשיג באתר www.Gadgetshop.co.il

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.