פורסם by & קטגוריה טיפוח, קוסמטיקה.

אחרי קילוף כימי עמוק, ניתוח הרמה, זריקות בוטוקס ומילוי בחומצות – קבלו את הדבר הבא: תפירה עילית לתיקון פנים. פלסטיקאי משחיל חוטים באמצעות מחטים ארוכות לתוך הלחיים, הגבות, המצח או הסנטר, מותח אותם, ותוך כדי כך השרירים הנפולים מתרוממים, עצמות הלחיים מקבלות נוכחות, הלסת מתייצבת, הצוואר מהודק, והמצח מוחלק. נשמע מדע בדיוני? מעורר חלחלה כמו בסרט אימה? אז לא. הפרוצדורה החדשה הודגמה בפני בקליניקה של ד"ר דוב קליין במלון מנדרין בתל-אביב, והפציינטית ירדה מכיסא הטיפולים כעבור חצי שעה חייכנית ועם פנים מעוצבות וצעירות יותר. איך לא חשבו על זה קודם.

 המחט מוכנסת ליד האוזן מעל הלסת

המחט מוכנסת ליד האוזן מעל הלסת. צילומים אסף לוי

נתחיל בחוטים. מזה כשבע שנים משתמשים כבר בכירורגיה הקוסמטית כמו במרבית הניתוחים בבתי החולים, בחוטים לתפירת חתכים. היו אלה בחוטים קבועים שאינם נספגים בעור ונותרים לתמיד. אלא שכאשר נכנסו לשימוש חוטים נספגים, החליטו הפלסטיקאים לנסות שיטה של השחלת החוטים האלה בשכבת השומן שמתחת לעור הפנים, שכבה שבה אין עצבים ולכן לא מרגישים בה כאב.

משיכת החוט מרימה ומעצבת את הלחי

משיכת החוט מרימה ומעצבת את הלחי

אחרי הרדמה מקומית של נקודות מעל עצם הלחיים, למשל, מחדירים דרכן מחט מושחלת בחוט המיוחד הזה, ומוציאים אותה בצד השני של הלחי, קרוב לעצם הסנטר. מושכים בעדינות כלפי מעלה ומרימים כך את הלחיים הנפולות, או הסנטר הכפול, אפילו את הקפלים הרפויים בצוואר. את עודפי החוט גוזרים במספריים. מדביקים פלסטר קטן על נקודות ההשחלה (כמו שגברים עושים על חתכי גילוח בפנים),וגמרנו. לדברי הפלסטיקאים הישראלים נעשו כבר בזמן הקצר מאז ההמצאה מעל ל-80,000 "תפירות" פנים בעולם.

חיתוך עודפי החוט במספריים. הלחיים כבר מעוצבות וצעירות למראה

חיתוך עודפי החוט במספריים. הלחיים מעוצבות וצעירות למראה

ועכשיו לשאלות העיקריות: א. מה עם זיהומים וסיבוכים. ד"ר קליין אומר שאחוז הסיבוכים עומד על 0.07% (מדובר בכל המקרים בזיהומים מקומיים שטופלו ונסתיימו). ב. כמה זמן הפנים "התפורות" נראות מעוצבות וצעירות? תלוי בקצב האישי של ספיגת החוטים אצל כל אדם. זה יכול להיות עד מקסימום שנה וחצי או רק עד כמה חודשים ואז חוזרים לקליניקה, אם רוצים, להשחלה של חוט נוסף ג. למי מתאימה התפירה הזו? לדברי הפלסטיקאים לכל אישה וגבר, שחשים שהעור שלהם רפוי, שניתוח הרמת פנים פולשני לא בשבילם, נרתעים מהמזרקת בוטוקס ובכל זאת רוצים להצעיר את פניהם. לדברי ד"ר דב קליין רוב המתעניינים הם נשים וגברים בגילאי 38+ ד. כמה זה עולה? 5,000 – 6,000 שקלים.

ריכוך הקמטים בשולי הלחיים והרמת הסנטר. משמאל לפני, מימין אחרי

ריכוך הקמטים בשולי הלחיים והרמת הסנטר. משמאל לפני, מימין אחרי

 

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.