פורסם by & קטגוריה אופנה, ביגוד.

 

נעמה בצלאל, אחת ממעצבות האופנה המקוריות ביותר בישראל, דווקא משום שזיהתה כמעט לפני כולם את הגעגועים לאופנת רטרו מאמצע המאה שעברה ומעצבת בגדים בהשראתם מזה שנים רבות, מראה שוב את כשרונה לעצב בגדים "אנושיים", כלומר מתאימים לגזרה הנשית ולמזג הנשי, גם עם קולקציית חורף 2016.

צילומים גורן לובוניציץ

צילומים גורן ליובוניציץ

 

בצלאל מצהירה שהפעם הושפעה משיר אהבה צרפתי הומספר על "גינת חורף", ולכן הדפיסה על הבגדים ברבורים, ציפורים, פרחים על רקע ירוק ואדום, כחול וסגול, ורוד ותכלת. הז'קטים והמעילים שלה מחויטים אבל עם קריצה שמרככת את המראה המחויט. למשל ז'קט צמוד בעל רכיסה כפולה עם צווארון במפתח סירה וכפתורים עם עיטור ברבורים. או ז'קט אחרון שעל צווארונו יש הדפס נקודות קטנות ומשחק צבעים של נגטיב ופוזיטיב. השמלות של בצלאל, עם ובלי שרוולים, ניתן ללבוש כשמעליהן ז'קט קטן או כשמתחתיהן חולצת בסיס. באחת השמלות יש שילוב של בד חלק ובד באריגת ברבורים. רוב השמלות הן באורך ברך, כמה מהן בגזרת צ'ארלסטון כבחלק העליון ברוקד חלק והחצאית בקפלי פליסה. מרשימה במיוחד שמלת מקסי בצבע כחול או בורדו עם שרוולים ארוכים, גזרת קלוש ומחשוף V בגב.

אופנה נעמה בצלאל 3 צילום גורן ליובוניציץ

גזרת הקלוש חוזרת גם בחצאיות של נעמה בצלאל לצד קפלים, גזרת פעמון, גזרת עיפרון וגזרת A. החולצות ברובן מבדים רכים ונשפכים, מכופתרות או בעלות מפתח עמוק שניתן ללבוש ללא רכיסה.

אופנה נעמה בצלאל גורן ליובוניציץ

קרדיגנים וסריגים הם תחום שבו היא מתמחה במיוחד בחורף. הם עשויים מחוטי כותנה ונסרגים במיוחד על פי עיצוב מקורי משלה. בחורף הנוכחי, מדובר בברבורים ופרחים, חלקם סרוגים לתוך הקרדיגן, חלקם מודפסים או רקומים. טווח המחירים של השמלות לפני הנחות ומבצעים: 549-899 שקלים. של החצאיות: 399-549 שקלים. של הקרדיגנים והסריגים: 449-999 שקלים ושל החולצות: 399-499 שקלים. מכנסיים- 449-499 ₪ , חולצות- 399-499 ₪ , אפודות- 399 ₪ , קרדיגנים וסריגים- 399-449 ₪ , ז'קטים/מעילים- 449-999 ₪ , שמלות- 549-899 ₪ , חצאיות- 399-549 ₪
אופנה נעמה בצלאל צילום גורן ליובוניציץ

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.