פורסם by & קטגוריה אביזרים ותכשיטים, אופנה.

זה אמנם אולי לא ויראלי כמו טיקטוק, אפליקציית הסרטונים הקצרצרים הכי טרנדית כרגע בקרב הנוער בעולם, אבל זה כן שיח (טוק או TALK) פופולרי על תיקים טרנדיים, בנושא שמעסיק את הנוער לא פחות, אם לשפוט מכך שהנערה גרטה טונברי משבדיה נבחרה כאשת השנה בשבועון טיים: הדאגה לאקלים ולמשאבים הטבעיים של כדור הארץ, וחיפוש דרכים לצמצם את הררי הפסולת המכסים את האדמה והים.

סמסונייט. תיק מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים

דוגמה: חברת סמסונייט התיישרה באחרונה עם אופנת השמירה על איכות הסביבה והשיקה סדרת תיקי-גב אקולוגיים.

סמסונייט. בקבוקי פלסטיק ממוחזרים כמעטפת לתיקי גב

מדובר בארבעה דגמים צבעוניים שהמעטפת החיצונית של כל אחד מהם עשויה סגסוגת בקבוקי-פלסטיק ממוחזרים. התיקים מרובי התאים עולים 310-445 שקלים מחיר השקה וניתן להשיגם בחנויות החברה בקניוני רמת אביב, עזריאלי תל אביב, שבעת הכוכבים הרצליה וגרנד חיפה.

תיק התיקים

דוגמה אחרת, ומפתיעה, של המהפך המתחולל בתחום המודעות האקולוגית, מצאתי בסניף החדש של רשת "תיק התיקים" שנפתח באחרונה בדיזנגוף סנטר בתל אביב: מזוודה קטנטנה מותאמת לטיסות לואו קוסט. הימנעות מטיסות יקרות וממטוסי ענק גדושי משאות כבדים, נחשבת לעוד סממן של דאגה לזיהום אוויר. אותה גרטה מפורסמת, הצהירה שהיא לא תטוס בכלל אלא תתנייד ברכבות כי המטוסים פוגעים באוויר הצח שאנחנו אמורים לנשום. אז ברור שרכישת מזוודה קטנה לא נובעת מהשקפה אקולוגית אלא מסיבות תקציביות, אבל נחמד ש"תיק התיקים" מאפשרת את האופציה הזו ועוד במחיר סביר של 179 שקלים.

תיק התיקים. ארנקי כסף בשלל צבעים
תיק התיקים. מותגים מובילים

אפרופו מחיר, לחלק נכבד מתיקי האופנה בסניף החדש יש מחיר מבצע אחיד של 99 שקלים, פחות ממחצית המחיר הרגיל שלהם. בנוסף יש שם עשרות ארנקי כסף בשלל צבעים, ולא רק בחום או בשחור השגרתיים. ברשת על 26 סניפיה ניתן להשיג מזוודות ותיקים של מותגי מובילים כמו BOND, SHE'S ועוד, וגם אביזרים נלווים.

פורלה

FURLA הוא מותג אופנה בינלאומי עם חנות דגל בכיכר המדינה בתל אביב, שלא קשורה אמנם לאוויר, אבל בהחלט תורמת לאווירה, במיוחד לקראת יום האהבה השבוע, בזכות תיקים כמו דגם אדום עגול עם רוכסן (1240שקלים), או מחזיק מפתחות מפרווה ורודה בצורת לב, 360 שקלים.

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.