פורסם by & קטגוריה הורים, ילדים, צעצועים.

החששות מגל שני של קורונה לא חייבות לבלום לגמרי את ההצטיידות לקראת שעשועי החופש הגדול, בחופים שכבר פתוחים, באתרי המים בגליל, ובבריכת הילדים הפרטית בחצר הבית. אנחנו יכולים לשמח את המשפחה גם באמצעות טריקים חביבים כמו כוס מקדמת שתיית מים ומשקפי שחיה עם ריסים. אספתי כמה מאלה, שהעלו חיוך על שפתי ויש סיכוי שגם אתם תאהבו.

גאדג'ט שופ. כוסות בטעמים

כתובת קבועה לאביזרים מיוחדים היא גאדג'טשופ, חנות גאדג'טים ומתנות שבימים אלה ניתן למצוא בה כוס בשם The right cup, המצליחה להפעיל מניפולציה חושית על המוח, וגם כשיש בה רק מים, נדמה שמדובר במים מתוקים בטעמי פירות. הכוס הזו מבוססת על ממצאי מחקרים מדעיים שגילו כי כ-80% מחוויית הטעם מגיעה מחוש הריח. היא בנויה משלושה חלקים: החיצוני מפלסטיק קשיח ושקוף (ללא BFA), הפנימי בצבע הטעם הנבחר (תפוז, ענבים, פירות יער, תפוח, אפרסק, אפילו קולה), והטבעת בשולי הכוס העליונים עם ריח ותמצית טעם. כך גם ילדים המסרבים לשתות מים, ומבוגרים המעוניינים להפחית במשקאות ממותקים ישתו נקווה הרבה יותר מים. גילוי נאות: חומרי ההרחה מחזיקים עד 8 חודשים של שימוש. ובנוסף את כוס הפטנט רצוי לשטוף ידנית ולא במדיח. 69 שקלים ליחידה.

גאדג'ט שופ. מתנפחים. אימוג'י

עוד אביזרים מלהיבים בחנות הזו (שניתן להשיג גם באתר- www.Gadgetshop.co.il הם מתנפחים הנראים כמו אימוג'ים, אננסים, בייגל, ארטיקים, ועוד. גם אם אין לכם כוונה לצאת לים או לאתרי מים, הילדים ישמחו במתנה כזו אפילו באמבטיה או בבריכה המתנפחת בחצר. 49- 129 שקלים לפי הגודל והדגם.

גאדג'ט שופ. מתנפחים. בייגל

באותה מגמה של שמחה ושעשוע, יש ברשת YOLO (השם הוא ראשי תיבות של המשפט המקובל על הנוער בימינו (You Only Live Once, אביזרי כיף שונים.

יולו. מאווררים מרססים מים

בין היתר יש ביולו משקפות שחייה בצורת כריש או עם ריסים (39 שקלים ליחידה), כדורי ים מתנפחים ושקופים עם נצנצים בתוכם או קישוט של פונפונים ונוצות (25 שקלים לכדור) ומאווררי קיץ המפזרים אוויר וגם רסיסי מים (49 שקלים לאחד). לרשת יולו יש 20 סניפים וגם חנות אינטרנטית בכתובת https://www.yoloshops.co.il/

יולו. משקפות מים עם ריסים

ולפני או אחרי שעשועי המים, אפשר להעסיק את גילאי שנה עד שש במחשב הפעוטים שיכול לשמש הכנה לקראת ימי הלימודים הממוסדים. גם כך למדו ילדינו בחודשים האחרונים, מהיסודי עד תיכון, באמצעות מחשב, אז למה לא נכין לקראת העידן החדש הזה את גילאי המעון, הפעוטון והגן? מדובר במקלדת בשם WEBEE  עם משחקים חינוכיים לגילאי שנה עד כיתה  בדרגות קושי שונות לפי הגיל.

מקלדת אינטראקטיבית WEBEE

המשחקים במקלדת הזו הם אינטרנטיים ואמורים לפתח 20 מיומנויות כמו זיהוי צבעים וצורות, חיבור מספרים, קישור אות למילה ועוד. המקלדת הזו מתחברת למחשב נייד או נייח ועד סוף השנה מבטיחה החברה להתאים אותה גם לנייד ולטלוויזיות חכמות. מ-269 לגילאי שנה ושנתיים, עם 20 משחקים ועד 489 שקלים ל-50 משחקים. ניתן לרכוש באתר  https://shop-il.webee-world.com/.

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.