פורסם by & קטגוריה בית, בריאות, כלי בית, לא מתויג, עיצוב.

אוקטובר נבחר על ידי האו"ם כחודש המודעות לסרטן השד הבינלאומי, וגופים שונים, ציבוריים ומסחריים, צובעים את עצמם ואת מוצריהם בוורוד, הצבע המסמל את המודעות למחלה התוקפת אחת מכל תשע ויש דעה שאחת מכל שבע נשים. סרטן השד הוא סוג הסרטן השכיח ביותר בקרב נשים בישראל. בכל שנה מאובחנות כ-5,400 חולות חדשות – 25% מהן מתחת לגיל 50 וכ-1000 נשים נפטרות מהמחלה מידי שנה.

בתחילת החודש נצבע המגדל המפורסם של משרד הביטחון בקריה בתל אביב באורות ורודים, ועד סוף החודש מככב הוורוד באופנים שונים. כמה מאלה מוצגים כאן.

PINK PONY ראלף לורן

מעצב העל, ראלף לורן, מציין 20 שנה לקמפיין שלו PINK PONY, עם בגדים ורודים במהדורה מוגבלת, שההכנסות ממכירתם מועברים כתרומה לעמותת אחת מתשע בישראל.

PINK PONY ראלף לורן

על תרומה של 5% מהכנסותיו, למחקר וקידום המודעות לסרטן השד – במהלך "החודש הוורוד",  הכריז גם מותג החשמל Fakir המשווק בלנדרים, קומקומים, מצנמים, טוסטרים, מיקסרים ומכשירים לעיצוב והחלקת שיער, כולם בגווני ורוד. ניתן להזמין בחנויות מובחרות ובאתר: gladiator.org.il.

Fakir


חברת ויסוצקי משיקה לראשונה בתולדותיה מהדורה מיוחדת ומוגבלת של תה ירוק במארז ורוד שעוצב על ידי ברוך נאה, ובשיתוף פעולה עם עמותת אחת מתשע. הוא נמכר בלעדית ברשת שופרסל עד סוף החודש בכ-22 שקלים.

ללין

ללין, שהיא רשת בינלאומית למוצרי טיפוח, משתפת גם היא פעולה עם עמותת "אחת מתשע" מזה 11 שנים, והשיקה תיק בד מכותנה בשילוב סרט ורוד ותג הכולל מידע אודות שגרת הבדיקות המומלצת לנשים (אותו ניתן להסיר ולשמור בארנק) שעולה כ-20 שקלים ו-50% ממכירתו במהלך אוקטובר, תועבר לעמותה.

צילום אסף לב

קניון עופר רמת אביב מואר בוורוד גם הוא במהלך חודש המודעות העולמי לסרטן השד וכאשר יוסר הסגר והקניונים ייפתחו שוב, יימכר בקבוצת קניוני עופר צמיד עיצבה המעצבת ואושיית האופנה אתי קובו, שכל הכנסותיו יועברו לעמותה.

יוזמה ורודה מלבבת במיוחד לדעתי היא של חברת כתר, גם היא בשיתוף עמותת "אחת מתשע", שהשיקה מהדורה של כיסאות ורודים מחומר הניתן למיחזור מלא, שכל ההכנסות ממכירתם יועברו לעמותה ולקידום גילוי מוקדם של סרטן השד. בנוסף שינתה כתר את צבע הלוגו שלה במהלך אוקטובר מאדום לוורוד. ניתן להשיגו באתר החברה https://il.keter.com/

חברת כתר. צילום ינאי יחיאל

כל אחת ואחד יכולים כמובן ליזום בעצמם את קידום המודעות למחלה במהלך אוקטובר, על ידי לבישה, ענידה או חבישת פריטים ורודים, או הסרט הוורוד הקטן והמוכר שהוא סמלו של סרטן השד.

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.