פורסם by & קטגוריה בית, השקות ופתיחות, חידושים ופטנטים לבית, עיצוב.

צילום נעמי גולן ודניל קונטורוביץ

כלבלב ממוחשב המבצע הליכת ירח, מסתובב, קופץ, רוקד, מושיט יד, ומשעשע באופן כללי בתחושת החייזר שהוא מעורר, כיכב הבוקר בהשקת חנות הקונספט השלישית בעולם (קדמו לה שתיים במלזיה), והראשונה מחוץ לאסיה, של שואבי אבק חדשניים תוצרת סין, במותג Dreame. אשר לכלבלב הרובוטי – הוא מסוגל לבנות מפות באמצעות מכ"ם לייזר, ניתן להגדיר לו נקודות סיור על אפליקציה בנייד, לשלוט בו מרחוק כדי לצפות בשדה הראייה שלו בבית ולכוון אותו לאן שרוצים.

אני וכלב הבינה המלאכותית בחנות הקונספט הראשונה בארץ של המותג Dreame בקניון הזהב בראשון לציון שהקימה קבוצת קריסטלינו

את החנות פתחה בקניון הזהב בראשון לציון היבואנית קבוצת קריסטלינו, שאנשיה הדגימו מכשיר שבין היתר שאב לעינינו ביצה טרייה שהתנפצה לרצפה, כולל קליפותיה, ובלע בשניות שלולית קפה.

כלבלב הבינה המלאכותית של Dreame

מה שהרשים אותי במיוחד בשואב ה-AI הכי חדיש בקולקציה שהגיעה לחנות, זו יכולתו לאפשר לנו לצאת לקניות, עבודה או סידורים, בשעה שהוא שוטף, מנקה ומייבש את כל הרצפות, מקרצף פנלים, עולה על  שטיחים ושואב אותם, הכול בהפעלת אפליקציה מהנייד. מי אמר מדע בדיוני ולא קיבל. מי חולם על עתידנות ומגלה שהיא הווה ולא עתיד. מי חושש מבינה מלאכותית אבל נוכח לדעת שהיא הופכת את חיינו לקלים יותר.

חנות הקונספט בקניון הזהב בראשון לציון

לחרדים מבלגן שהמכשיר עלול לחולל כשהם לא בבית (הבטיחו לנו שהוא לא, מה גם שיש ביטוח לשנתיים וחצי), השואב משדר בזמן אמת את הביצועים שלו במצלמה הכלולה בו. גם חומר הניקוי מובנה בתחנת העגינה שלו. יש בו מברשת סיליקון למניעת הסתבכות שיער הנאסף מהרצפה, תופעה מעצבנת ומוכרת. הוא מסוגל לנקות 200 מטרים רבועים במכה אחת, ובקיצור, הוא ממש מכה למי שאוהבים לקרצף במו עשר אצבעותיהם, אבל ממש ברכה לכמותי ולרובנו, המאושרים לחזור לבית נוצץ מניקיון בלי בעיות עם העוזרת, שמי בכלל יכול למצוא בימינו, ובלי לעייף את עצמם פיזי

החלקים המונעים משיער הנאסף על הרצפה והשטיחים מלהתסתבך בשואב

נסים ונפלאות כאלה כצפוי אינם זולים. המכשיר הרב תחומי עולה 5490 שקלים. ואשר לכלבלב הממוכן, שבגרסה עוד יותר משוכללת שלו, גם יענה על שאלות, הוא בינתיים לא למכירה, אלא מוצג לקידום מכירות ושעשוע. אנשי קריסטלינו סיפרו שבישראל קיימת חיבה עזה לחידושים טכנולוגיים והתלהבות משואבי הבינה המלאכותית, מה שמצדיק את פתיחת חנות הקונספט, המוקדשת כולה רק לנושא אחד. ובעתיד בכוונתם לשווק עוד מוצרים של Dreame Technology, בתחומי ניקיון הבית, טיפוח הגוף ועולם היופי.

השואב החדשני של Dreame

למעריצי גאונים אוסיף שמייסד החברה, יו האו, המציא כבר בגיל 12 "מעגל שליטה כפולה", אל תשאלו אותי מה זה, שהוא השיק פרויקט מחקר חלל, שהוא מתמקד במכניקת נוזלים חישוביים, שוב אל תשאלו אותי מה זה, ומוצרי החברה שלו מגובים ביותר מ-150 פטנטים, נמכרים בכ-120 מדינות ובארבעת אלפים חנויות, ומפתחים אותם מומחי הייטק, תעופה וחלל.

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.