פורסם by & קטגוריה ביגוד ילדים, הורים, ילדים, פנאי, צעצועים.

רואי שחורות מכנים את תלמידי בתי הספר המנועים מלימודים חודשים ארוכים, ולמרות  הזום, דור אבוד, וזה מעורר צמרמורת, התנגדות וכעס. ילדים המבלים עם ההורים הם בהחלט לא אבודים, גם אם לפי הנראה כרגע הם לא עתידים לחזור בקרוב אל ספסל הלימודים. אבל אין ספק שעל המבוגרים מוטל לדאוג להעשיר את עולמם וידיעותיהם כמיטב יכולתם. אחת האפשרויות לעשות זאת היא באמצעות משחקי קופסה.

"שחק נא"

עדנה גלבוע מנהלת מרכז נוירו-מוטוריקה ממליצה על משחקי קופסה כאתנחתא בריאה בין שעות ההתמכרות למסכים האלקטרוניים. גלבוע מציעה להורים להיכנס לאתרים רלוונטיים, למשל זה של חברת "שחק נא", שיש לה משחקי מבוך (מבוך דומינו, מבוך לייזר ועוד), וגם  משחק חדש יחסית כמו "תפוס ת'חתול", עם שש רמות חשיבה, "שוקולד בריבוע", "רכבת הרים", כדורים הפוכים (משחק בסגנון הקובייה ההונגרית), ועוד.

המרכז הישראלי לאוריגמי

"המרכז הישראלי לאוריגאמי" מציע עוד דרך יצירתית להעביר את השהות בבית: ערכת קיפולי נייר. פרטים על כך ניתן למצוא באתר  HTTPS://YOUTU.BE/TZN-OO4C_30

 קיפולי נייר נחשבים לפעילות תרפויטית ולפי מירי גולן, מנהלת המרכז לאוריגמי, הם מהווים גם בסיס חשוב ללימוד גאומטריה שכן, הם מבוססים על חישובים גיאומטריים. גולן מוסיפה שבצורה הזו ניתן גם לפוגג את הפחד מפני המקצוע הזה. בחוברת שהוציא המרכז לאוריגמי, אמנות שמקורה ביפן, יש הנחייה לכ-54 דגמים שונים של בעלי חיים, קופסאות וצורות שונות, שאפשר ליצור באמצעות דפי נייר בלבד, ללא מספריים או דבק. המחיר: 60 שקלים. לפרטים נוספים: 0524267484.

"אדברה" אנגלית

מעוניינים שהילדים השוהים בבית ילמדו לדבר אנגלית רהוטה? רשמו אותם למרכז "אדברה" (WWW.ADABRA.CO.IL) . פעם בשבוע, דרך הזום, הם מאזינים לסיפורים, צופים בקליפים, מתרגלים דיבור, משתתפים במשחקים ותחרויות, והכל באנגלית. מתאים לגילאי 10-17. להרשמה ולפרטים נוספים: 0548519232.

אופנה דיסני לסתיו-חורף 20-21. צילום מרי מקרתי

ואם בכל זאת מסכים, אז בערוץ היוטיוב של דיסני ג'וניור רואים את אופנת סתיו-חורף של החברה, שעוצבה בהשראת סרטי אנה ואלזה. מדובר במעילים, נעלי בית, פיג'מות, שמלות, שקפושונים ועוד, שניתן לרכוש בין היתר באתרי אונליין של חנויות צעצועים ובאתר  HTTPS://WWW.AZRIELI.COM.

אוריה וליקסון בנעלי SCOOP. צילום שי יחזקאל

ובהקשר לאופנת החורף המתקרב, רשת נעלי SCOOP החליטה לבחור דוגמנים שהם תלמידים מצטיינים. בתחרות שהשתתפו בה עשרות, נבחרה כפרזנטורית של החברה אוריה וליקסון בת ה-10, תלמידת כיתה ה' מצטיינת מתל אביב. אוריה כבר יודעת לומר שהיא מקווה שאת קולקציית הנעליים והמגפיים בהשתתפותה יצלמו באבו דאבי…אבל עד אז יעלה בתחילת נובמבר קמפיין שבו היא מצולמת על שלטי חוצות, בדיגיטל וברשתות החברתיות בסיסמא: "בסקופ מצטיינים".

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.