פורסם by & קטגוריה אופנה, השקות ופתיחות, שיער, שיער ותסרוקות.

צילומים: נעמי גולן

איזה דימוי מעוררת המילה בנג'י? – נכון, קפיציות. אז זה השם שמעניקים בימים אלה במעבדות חברת ויטמינס לקרם חדש לבעלות תלתלים, שיקפיץ ויטלטל, יבריק ויעשיר את שערן הקפיצי והעליז שהפך לאופנתי וטרנדי. בינתיים השיקה החברה אתמול את סדרת התלתלים החדשנית שלה סילק קרטין & ביוטין.

ויטמינס. דוגמנית ההשקה של סדרת סילק קרטין & ביוטין

חברת ויטמינס הוותיקה, שנוסדה לפני כ-79 שנים והיום עומד בראשה דור שלישי למייסדים, חיים שיר, השיקה אתמול את סדרת הקרמים לעיצוב תלתלים שגולת הכותרת שלה היא קרם גלייז  המכיל שלושה מרכיבים טבעיים איכותיים שהתגלו כמחזקים, מזינים ומיטיבים עם זקיקי השיער ועם קווצות השיער עצמן: ביוטין, קולגן וקרטין.

חיים שיר הבעלים של ויטמינס ואביו באירוע ההשקה. דור שני ושלישי לחברה המשפחתית

מה שאין בה, הדגיש חיים שיר באוזננו אתמול, באירוע ההשקה החגיגי במספרת רפאל אברמוב ברמת השרון, הם כל החומרים המזיקים לשיער מסוג אס. אל. אס ודומיהם.

חיים ניר ובתו, נינת מייסד ויטמינס

עוד מילה על ההשקה. שני רגעים מרגשים במיוחד, בעצם שלושה, חוויתי שם. הראשון, כשחיים שיר סיפר כיצד נכנס לראשונה למעבדה של סבא שלו, מייסד ויטמינס, בגיל 16, והסבא אמר: יא איבני, למה שילכו לאיבוד כל הסודות, החידושים והניסיון הגדול שלי בטיפול שיער – בוא ותלמד. והוא אכן נענה ועם השנים הפך את ויטמינס לאימפריה עם רשת חנויות משלה, ומוצרים כל כך איכותיים עד שבאמזון ארצות הברית היא בראש טבלת המכירות.

ויטמינס. סדרת התלתלים החדשה

הרגע השני היה כאשר שיר בירך שהחיינו בשם ומלכות לזכר הסבא, ולכבוד השקת סדרת התלתלים האיכותית.

והרגע השלישי היה כאשר אביו, דור שני, נעמד לידו לצילום משותף המנציח את שלושת הדורות של החברה המשפחתית, וכאשר חיים שיר מרח על שערה של בתו הקטנה, דור רביעי, את קרם השיער האיכותי להוכחה שהוא טבעי לגמרי ומתאים גם לשערם הרך של ילדי גן.

אביה שורץ. הנציגה היפה של דור הלגיטימציה לתלתלים ןאלכסנדר, כלב הקנה קורסו הנדיר של משפחתה

 בעבר לא היה עולה על הדעת שמתולתלת יכולה לדגמן. כולן החליקו את שערן הגלי או המקורזל. היום, לשמחת חלק גדול מהישראליות, שהגנטיקה שלהן, כידוע, לא כוללת שיער מקלות סקנדינבי חלק, יש דוגמניות מתולתלות, עם אחת מהן הצטלמתי (ראו בתמונות המצורפות) ויש נערות מהממות עם שיער מתולתל שלא חולמות להחליק אותו, להיפך, הן מתגאות בו, כמו נכדתי היפה אביה שורץ (המצולמת עם הכלב המשפחתי השחור מזן הקנה קורסו הנדיר. גם כן בתמונות המצורפות).

ויטמינס. בטקס ההשקה של סילק קרטין & ביוטין. הדוגמנית ואני

בדברי ההסבר שלו על הסדרה החדשה, אמר שיר שהיא מקיימת את כל התנאים שהעמיד לעצמו: א. תכשירים שעובדים בתוך 60 שניות, כי הרי אנחנו דור קצר בזמן וממהר, ובתוך דקה מזינים את השיער, מורידים נפח, מפחיתים חשמל סטטי, תורמים למראה מבריק ובריא ומכילים את המילה המדעית האחרונה בחומרי גלם טבעיים. ב. ויתור גמור על כל חומר שעלול להזיק כמו מלחים ושמנים. ג. הוספת בושם ממכר לתכשירים (וברגע הזה התיז שיר בקבוקון בושם לחלל המספרה שאכן שכנע בניחוחו). ד. קבלת אישורי תקנים בינלאומיים מחמירים אמריקאים, אירופאים וישראלים. ה. מחירים נגישים, כ-50 שקלים לכל תכשיר.

הסדרה כוללת שישה מוצרים, שניתן להשיג ברשת חנויות בי. באתר ויטמינס, וב"סנט הייר -הבית לשיער בריא" בכיכר רבין בתל אביב.

כרזת ההשקה של סדרת התלתלים של ויטמינס

ולפני שניפרד מנושא החדשנות בטיפוח השיער, אזכיר גם את הכלי הטכנולוגי החדשני של חברת לוריאל פריז: טכניקה המאפשרת באופן וירטואלי את הדמיית המראה שלנו אם נצבע שיער. עושים זאת בקליק אחד על סלפי בלייב, או בהעלאת תמונה אישית ללא צורך להוריד אפליקציה, ובכל הטלפונים החכמים של אנדרואיד ואייפון. בלוריאל מכנים זאת טרנספורמציה דיגיטלית, ואת ההתרשמות משינוי הצבע אפשר לבצע באתר החברה. שיפור ענק לעומת המצבים בהם ניחשנו איך ניראה אחרי שנצבע את השיער, ולא פעם התאכזבנו קשות.

לוריאל פריז.האופציה הווירטואלית לבדיקת צבע שיער חדש

מכירה מישהי שאחרי שצבעה שיער בבית, כל כך התבאסה, שלא רצתה לצאת החוצה עם הצבע החדש שבחרה, ועברה ימים לא קלים נפשית.

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.