פורסם by & קטגוריה השקות ופתיחות, טיפוח, קוסמטיקה.

צילום נעמי גולן

וישי: הסרום החדש לטשטוש כתמים והפחתת קמטים

סובלת מכתמים חומים ו/או נמשים? את לא לבד. את חלק ממועדון ענק שכן, גם אני שייכת אליו ועוד עשרות מיליוני נשים בעולם. על הנושא הרגיש הזה התקיימה שלשום השקה של סרום חדש המיועד נקודתית לטיפול בפיגמנטציה, ועל הדרך גם לקמטים. סרום B3 מסדרת הטיפוח LIFTACTIV SPECIALIST הוא מוצר חדש של חברת וישי, מותג על נחשב שבהתאם למוניטין שלו גם הוצג בקומת על תל אביבית, קומה 14 ליתר דיוק, שממרומיה נראית העיר כמו מיני מנהטן, עתירת רבי קומות חדשים. 

ד"ר להבית אקרמן, רופאת עור בכירה ורבת ניסיון מסבירה למוזמנים את הסיבות להופעת הכתמים הכהים – זיהום אוויר, קרני UV, הזדקנות, תורשה, וכמשקללים את כל אלה, בארץ מוכת שמש וקרינה כמו זו שלנו, ברור שכמעט כל אחת תצא נשכרת מהסרום החדש.

תל אביב מהקומה ה-14

ובמה ייחודו? – דבר ראשון, מותר למרוח אותו גם ביום, בעוד שרוב תכשירי הבהרת הכתמים מומלץ למרוח בלילה, כי לא רצוי לחשוף אותם לשמש. הוא מתאים לכל גווני העור, וכמובן כמו תמיד בישראל, צריך למרוח קרם הגנה לפני כל יציאה לשמש.

ד"ר להבית אקרמן

הסרום החדש הזה כולל פורמולה היפואלרגנית עם רכיבים כמו ניאצינאמיד (ויטמין B3) בריכוז של 5%, ויטמין Cו-G ופפטידים המיועדים לטשטש כתמים כהים על העור וגם להפחית את ייצור היתר של המלנין, הגורם לכתמים, ולצד הזכות יש להוסיף שאין בו בושם, סיליקון או אלכוהול, העלולים לפגוע בעור.

אני באולם בו נערכה ההשקה POP&POP

המשווקים מבטיחים שבתוך כחודשיים מגיעים לתוצאה של אחידות העור וגם להפחתה של חלק מהקמטים. ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים וקופות חולים, אצל חלק מרופאי העור וברשתות סופר פארם ו-B. מחיר ההשקה 179 שקלים ל-30 מ"ל. כמות המספיקה לזמן ארוך שכן צריך למרוח רק טיפות ספורות בוקר וערב. המחיר לאחר ההשקה 229 שקלים.

אין השקה בלי עוגיה…

בצילומים המצורפים רואים את בקבוקוני הסרום, את ד"ר להבית אקרמן היפה, אותי על רקע בקבוק תפאורה ענק שקישט את ההשקה, ואת תל-אביב מהקומה ה-14 באולם האירועים POP&POP שם נערך האירוע.

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.