פורסם by & קטגוריה אביזרים ותכשיטים, אופנה, הורים, ילדים, עיצוב.

שני מהלכים החזירו את תשומת לבי אל השעון: א. החזרה אל בתי הספר של חלק מהתלמידים בארץ, שיתחילו שוב ללמוד לא רק בזום ובלמידה מרחוק אלא פיזית בכיתות. ב. שובו של שעון החורף בראשון הבא, 29 באוקטובר. יש אמנם דיבורים על כך שאולי ידחו את תחולתו בגלל המלחמה, אבל בינתיים, זה עדיין לא הוחלט.

ניקולודיאון

כדי להמתיק את השינוי עבור הילדים, מצאתי שלושה מותגים המציעים שעוני יד מקסימים המתאימים כמתנה.

חברת ניקולודיאון מציעה פיתוח ישראלי של שעון חכם לגילאי 5-11, בשם NickWatch, הכולל ג'י. פי. אס, אפשרות לשיחות והודעות קוליות עם אנשי קשר מוגדרים, חשוב להורים,רשימת משחקים גדולה כמו צבי הנינג'ה, בובספוג ועוד, אפקטים מוסיקליים, מצלמה, הצעות להפעלות פיזיות כמו ספירת צעדים או  תנועות קראטה, פילטרים קוליים, אפשרות לעיצובים עצמאיים, בקיצור מחשב משוכלל בצורת שעון. כ-400 שקלים, ואפשר לרכוש גם במנוי חודשי של כ-15 עד כ-20 שקלים. זמין בחנויות ואתרי סחר מובילים כמו "באג" וגם באתר החברה.

ניקולודיאון

גם CASIO יצאה עם קולקציית שעוני יד צבעוניים לילדים (כחול, שחור, אדום, ורוד). חלקם גדולים וגסים, חלקם דקיקים ועדינים, עם רצועות סיליקון או עור, אנלוגיים או דיגיטאליים, ב- 69 עד 199 שקלים. ניתן להשיג באתר יבואן קסיו.

קסיו

סווטש הוא מותג שעונים ותיק ומוכר בזכות עיצוביו המקוריים. בקולקציה החדשה שעוני היד משלבים מתכת ופלסטיק, כדי להעניק חוזק ועמידות, רצועת גומי, מחוגים זוהרים בחושך, לוח צבוע בצהוב, אדום, ירוק, כחול או שחור, עמידות במים ומשקל מזערי של 108 גרם. החל מ-809 שקלים, בסניפי סווטש ואימפרס ברחבי הארץ וגם באתר האון ליין של אימפרס.

סווטש

לוח שעון מוגדל סווטש

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.