פורסם by & קטגוריה בריאות, הורים, השקות ופתיחות, לא מתויג, תוספי בריאות.

צילום נעמי גולן

ידעתם שאחת מכל שתי נשים, כלומר חמישים אחוז מבנות המין היפה, סובלת מבריחת שתן במוקדם או במאוחר בחייה? נכון, נושא לא נעים, לא מרבים לדבר עליו. אבל כשהתופעה המציקה כל כך נרחבת, למה להסתיר, וכל פטנט שיכול להקל, ברוך יהיה. הסיבות לצרה הזו, כפי ששמעתי בשבוע שעבר מפי רופא הנשים ד"ר איתן לוויטס, מגוונות. בגדול זו התרופפות של שרירים ברצפת האגן. לפעמים בגלל הגיל, כאשר ייצור הקולגן והאלסטין בגוף פוחת, לפעמים מחלה או סיבה אחרת.

גם הסימפטומים מגוונים. יש שנמנעות בכלל לצאת מהבית לכל מה שאיננו ממש הכרחי. יש שסובלות מהמבוכה הזו כשהן מתעטשות, משתעלות חזק, צריכות להרים משקל, או את התינוק שלהן. יש שמרימות ידיים והולכות על פתרון חיתולים למבוגרים. פתרונות נוספים הם תרגילים טבעתיים אין סופיים, לחיזוק שרירי רצפת האגן שצריך ממש להתמיד בהן לדעתי מעבר ליכולת האנושית הנורמלית, או תרופות מסוימות, שיש להן תופעות לוואי לא רצויות, ובהן עלייה בלחץ הדם, ובמקרים קריטיים גם ניתוח.

ואם זה המצב, אני שמחה לבשר שיש פטנט טכנולוגי חדש שעוקף את כל ההתמודדויות שהזכרתי. ראיתי אותו בשבוע שעבר באחד מסניפי חברת בטר לייף , בראשון לציון, ואפשר לומר שבזכותו בא לציון גואל. ליתר דיוק, לבנות ובני העם היושב בציון גואל. כי כן, יש גם גברים הסובלים מהתופעה. זהו פטנט שמיובא עכשיו לישראל, לסניפי בטר לייף הפזורים ברחבי הארץ (תוכלו למצוא את המיקומים בגוגל), נראה כמו כיסא (!) שצריך לשבת עליו במשך 28 דקות בכל ביקור בסניף. על שישה ביקורים משלמים, ועוד שניים מקבלים כבונוס.

יושבים בלבוש מלא ומתרפאים? – נשמע הוקוס פוקוס – אבל לא. חוקרים ומדענים הצליחו לרכז את טכנולוגיית האלקטרו-מגנטיקה למושב של כיסא, כמו זה שאני יושבת עליו ושנראה בצילומים המצורפים. בזמן הישיבה נשלחים פולסים מהירים ורטיטות, במהירות הבזק, לעבר השרירים הרלוונטיים. ובפחות מחצי שעה עם חזרה של שמונה פעמים, כאמור, מתבצע, לפי הבטחתו של ד"ר לוויטס, חיזוק שרירים המקביל לשנה שלמה של תרגילי כיווצים טבעתיים שאנחנו מבצעות או לא מבצעות לבד…

צריך לחזור על הישיבה הזו שמונה פעמים, וחיזוק השרירים מחזיק מעמד כשמונה חודשים. ואז חוזרים על הטיפול. אין להתפלא על כך שפעם בשנה צריך לחזור על "הישיבה". זה הרי תופס גם לגבי כל שריר אחר בגוף. אם מחזקים למשל שרירי ידיים וכתפיים בחדר כושר או שרירי רגליים בהליכה/ ריצה, ואז מפסיקים למשך חודשים, השרירים חוזרים ומתרפים. הוא הדין בשרירי רצפת האגן.

אשר למחירים. חברים בקופת חולים כללית מושלם, יכולים לקבל החזר של עשרות אחוזים. מחיר ההשקה הנוכחי הוא כ-3900 שקלים לכל סדרת הטיפולים. אישית אני בטוחה שמי שממש סובלים מהתופעה יחשבו פחות על המחיר ויותר על השיפור בתנאי החיים שלהם.

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.