פורסם by & קטגוריה השקות ופתיחות, מזון ומסעדות, סל המזון, פנאי, תבשילים ועוגות.

מכירים את השאלה שהביכה אותנו בילדות, את מי אתם אוהבים יותר, את אבא או את אימא? היו פעם דודות מטרידניות כאלה שהרשו לעצמן לשאול כך. אז אני, להבדיל, הטרדתי בעצמי את עצמי בשבוע שעבר, כשהגיעו אלי להתנסות שתיים משלוש החדשות של חברת "הגלידות של פלדמן", את מי אני אוהבת יותר, את גלידת המסקרפונה בטעם קרמל מלוח עם סירופ קרמל מלוח, או את גלידת המסקרפונה בטעם וניל עם שברי עוגיות בתוספת סירופ ונטיפים משוקולד.

על השלישית, בטעם תות עם חתיכות תות, סירופ בטעם תות ונטיפי שוקולד, לא אוכל לדווח, כי לא קיבלתי. מזל, אחרת הייתי צריכה להתלבט בין שלוש אופציות ולא רק שתיים. כל השלישיה היא בסגנון איטלקי, ובטעם מסקרופנה וייחודה בכך שהחברה כוללת בה לא פחות מ-17% שמנת משובחת.

צילום נעמי גולן

למה להתייחס לגלידות בשאלות הרות גורל כאלה? – בי בואו נודה. יולי-אוגוסט בלי גלידות זה לא קיץ ישראלי ראוי לשמו. אז בתשובה לשאלה, למרות שבדרך כלל קרמל מלוח הוא לא גביע הגלידה שלי, הפעם גם הגלידה עם הקרמל והסירופ ששניהם עם מלח, הייתה בהחלט טעימה בפי לא פחות מחברתה עם הוניל, שברי העוגיות והשוקולד. זה אומר שכל הסיכויים שגם זו עם התות איכותית לא פחות. והמחיר: כ-24 שקלים לאריזה משפחתית של 1.2 ליטר.

צילום נעמי גולן

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.