פורסם by & קטגוריה אביזרים ותכשיטים, הורים, השקות ופתיחות, לא מתויג, סל המזון, עיצוב, תרבות.

ביגה. סופגניות ללא גלוטן. צילום שרית גז

ליצרני דגל ישראל לא הייתה מעולם שנה טובה יותר: מאות אלפי דגלים נקנו והונפו בהפגנות, גם של השמאל וגם של הימין, עשרות מבצעי קידום מכירות קושטו בצילומי ואיורי הדגל, ומאז שמחת תורה לפחות שני מיליון בתים ודירות ברחבי המדינה תלו דגלים בחלון ובמרפסת, ועשרות אלפי מכוניות נראים בכבישים עם דגלונים. ראיתי השבוע גם טנדר  עם שני דגלי ענק על הפגוש האחורי שלו, ואתמול, מוצ"ש, טקסי דגלנות בסיומה של שבת הארגון בתנועת בני עקיבא הקדימו את ההכרזה על השם החדש של שבט הרוא"ה: רעים, כשמו של הקיבוץ בעוטף עזה.

בני עקיבא. סניף צופים. שבת ארגון. צילום נעמי גולן

נכחתי בעצמי בערב הדגלנות במוצ"ש ביישוב צופים, וראיתי את נכדתי תמר שיזף עם חבריה בתרגילי הדגל, וגם כשחיבקה את אביה שזה עתה חזר משירותו במילואים, ההדגל היה צמוד לזרועה (ראו בצילומים המצורפים).

צילום נעמה שיזף

בקניון TLV בכניסה מרחוב החשמונאים בתל אביב, ניתן לראות מגן דוד ענק עשוי מקורות עץ של האמן לובקה, הכולל 12 משולשים, כמספר שבטי ישראל.

קנין TLV תל אביב. צילום טל איז'ק

ברשת ביגה תמצאו סופגניות ללא גלוטן בכשרות למהדרין עם מילויים כמו קרם פיסטוק, קרם, קרם קפה, פירות יער, ריבת חלב ועוד, בצבעי הדגל, 13 שקלים האחת. וסופגנייה במילוי ריבה ב-8 שקלים.

חברת גולדסטר אורזת את שישיות הבירה שלה עם הדפס של דגל ישראל מתנופף.

ברשת מקס ברנר בשיתוף עמותת אקי"ם, יהיו מתחילת דצמבר מארזי מתנה הכוללים פרלינים, טיפות שוקולד  ועוד ב-68 עד 249 שקלים עם איור של הדגל.

סקופ. צילום טל טרי

ומה דעתכם לבטא נאמנות למדינה וסמליה גם באמצעות … הנעליים שלכם? – רשת סקופ מציעה תכשיט לנעל שעיצבה הסטייליסטית ליאת אשורי בצורת שרשרת ועליה תליון מגן דויד. התליון עולה כ-10 שקלים וניתן לרכישה בכל סניפי הרשת.

סקופ. עיצוב ליאת אשורי

בצילומים רואים את היוזמות האלה שהן רק מבחר ממה שניתן לראות ולהשיג בימים אלה.

Loading Facebook Comments ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.